Yorumlar

113. Dönem – 85. Dönem105. Dönem Kursiyer Yorumları

ÖZLEM ÖZ
Benim için bu kurs, son derece verimli, eğitici, kısa zamana rağmen çok faydalı bilgiler edindiğimiz ve bizi mesleğe hazırlayan bir programdı. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

SAVAŞ DUMAN
Benim açımdan bu kurs oldukça verimli ve keyifli geçti. Hayatımı bu kurs sayesinde değiştirmeye karar verdim. Güvenlik işinden memnun olmadığım için bu işi yapmaya karar verdim. Hepinize teşekkürler.

106. Dönem Kursiyer Yorumları

HÜSEYİN ÖZEN
Sayın Hocalarımız, Kurs boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Burada öğrendiğimiz bilgi ve birikimin çalışma hayatımızda önemli yer edeceğinden şüpheniz olmasın. Aldığımız bu belgenin hepimize hayırlı olmasını dilerim. Sizlere de bu kursu açıp, eğitim verdiğiniz için teşekkür ederim.

MERAL GENÇ KAN
Sevgili Altın Emlak Yöneticileri, Bu kursa eşimin katkılarıyla , zorla geldim aslında. Ama buraya başladığım ilk gün itibariyle fikrim değişti. Emlakçılık sektörüne karşı olumsuz olan bütün fikirlerim burada değişti. Şimdiki hedefim bu sektörde sizler gibi başarılı olabilmek. Katkılarından dolayı bütün hocalarıma ve Altın Emlak ailesine teşekkür ediyorum.

107. Dönem Kursiyer Yorumları

AYNUR KÜÇÜKEL
Sistematik ve çok kapsamlı öğretmenleriniz ile aldığım geniş bilgi için teşekkür ederiz.

HAKAN ERAY
Emlak işini bilinçli olarak yapmak istediğim “Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Kursu”nda genel işleyiş hakkında çok bilgiler öğrendim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

108. Dönem Kursiyer Yorumları

İSMET YILDIZ
Emlak konusunda bilgimi ve bakış açımı zenginleştiren Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Kursu ekibine bütün içtenliğimle teşekkür ederim.

109. Dönem Kursiyer Yorumları

MUSTAFA KARA
Tam anlamıyla beklentimiz her yönüyle karşılandı. Zannediyorum bir şeyler kapabildim. Böyle bir ortamda bulunmaktan son derece keyif aldım. Teşekkürler.

SERAP BAŞ
Harika bir deneyim oldu. Çok değerli bilgiler edindim. Sayenizde iyi dostluklar için de bir başlangıç oldu. Çok teşekkür ederim.

110. Dönem Kursiyer Yorumları

ÖZKAN BALILAR
Kurs döneminde neşeli vakitler geçirdim. Mezun oldum ama sizi sık rahatsız edeceğim. Belki franchise alırım, belki dost bir kişi olurum. Konuları çoğaltmanız ve site yönetimi programını bir an önce faaliyete geçirmeniz dileklerimle. Saygılar.

111. Dönem Kursiyer Yorumları

SEDAT UYKAN
Yıllar sonra tekrar öğrenciliğimi hatırladım. Farkı, sizin iyi niyetli ve anlayışlı eğitim verme isteğiydi. Bu mesleğe devam edeceksem benden henüz kurtulamadığınızı söylemek isterim. Hepinize teşekkür ediyorum.

VOLKAN DAĞ
“Bana bir harf öğretenin kölesi olurum” sözünden yola çıkarak bizlere değerli bilgilerinizi aktardığınız için ve Emlak Danışmanlığı mesleğini sevdirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim.

112. Dönem Kursiyer Yorumları

METİN TAŞDEMİR
Bilgi sadece bilmekle, teorik bilgi uygulama yapılmadığı müddetçe kalıcı ve verimli olmamaktadır. Burada yapılan kursta öğrenilen bilgilerin uygulanmasını ve hayata geçirilmesini görmek çok keyifli. Ayrıca değerli hocalarımızın yıllara dayanan tecrübelerini paylaşmak ayrı bir güzellik. Bir de ileri ki günlerde çalışırken, bazı konuları danışabilecek değerli dostlar kazanmak. Bu vb. birçok sebepten dolayı Altın Emlak yöneticilerine teşekkür eder, başarılar dilerim.

DENİZ HAYRİYE KAYNAK BOZ
Almış olduğum eğitimin ileri de bana güzel fırsatlar yaratacağına eminim. Sizleri tanıdığım için çok mutluyum. Eğitiminiz ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.

113. Dönem Kursiyer Yorumları

DUYGU KABAŞ
Emlak danışmanlığının esas alındığı bu kurs merkezinde, öncelikle oluşan samimi ve güvenli iletişim ortamında bulunmaktan çok mutluyum. Bütün kurs ekibine (sınıf arkadaşlarım, eğitmenlerim ve idari çalışanlar) çok teşekkür ediyorum. Buradan mezun olduğum için mesleğimde çok iyi yerlere geleceğime inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

DİNÇER YILMAZ
Katılmış olduğumuz kurs, her emlak danışmanının görmesi ve alması gereken emlak bilgilerinin çok güzel örneklerle verilmesiyle doluydu. Bu kursu biz emlak danışman adaylarına sunan, öğreten ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

DOĞAN YOLERİ
Bu kursa gelmeden çok şey bildiğimi sanıyordum. Ancak hiçbir şey bilmediğimi öğrendim. Teşekkürler Altın Emlak

TURAN CANİK
Gayrimenkul Uzmanlığı için katıldığımız bu kursta verdiğiniz güzel bilgiler ve bizlere kattığınız değerler için, ayrıca gösterdiğiniz Güleryüz ve ilgi için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

TAMER AKTAŞ
Emlak ve Gayrimenkul Yatırım Uzmanlığı Kursunda sizin gibi deneyimli ve başarılı bir kursu tercih ettiğim için bir kez daha kendimle gurur duydum.

95. Dönem Kursiyer Yorumları

BERKEN MURATOĞLU
Sürdürmekte olduğum bu meslekte bana katmış olduğunuz bir çok artıdan dolayı ve samimiyetinizden dolayı sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Ve ayrıca Türk firması olarak Altın Emlak’a sektöre katkılarının ve yeniliklerinin devamını dilerim. Saygılarımla.

96. Dönem Kursiyer Yorumları

FARUK ÖZDEMİR
Kariyerimde atmayı düşündüğüm yeni bir adımda yol gösterici ve dostane yardımlarınız için teşekkürler.

ORHAN DOĞAN
Bir meslek dalında başarılı olmak için farklılaşmanın önemini, yıllara dayanan bilgi ve birikimlerin derlenmiş haliyle aktarıldığı bu kursta önemli bilgiler edindim. Bilgiye dayalı profesyonel yaklaşımın önemle vurgulandığı bu eğitimden faydalanan tüm katılımcıların mesleğin icrasında da edindikleri bilgileri uygulayarak ülkemizde de emlak sektörünün saygı değer bir meslek olmasında katkı sağlamalarını umut ediyorum. Bu kurs programını hazırlayan, sunan ve katkı sağlayan tüm duayenlere buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla.

97. Dönem Kursiyer Yorumları

ALİ RIZA KIVRAK
Kursa katılanların çok faydasını göreceğinden eminim. Çok yararlı bilgiler aldım ve bu bilgilerle hayata, yapmaya çalıştığım Emlak Danışmanlığı işinde çok faydalanacağımdan eminim. Sonsuz teşekkürler.

98. Dönem Kursiyer Yorumları

ALİ ERKAN
Emlak konusunda alınacak en doğru bilgileri sizlerden aldık. Engin deneyimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Ayrı ayrı bütün hocalara teşekkür ederim.

BİROL SAMTAŞ
Sevgili Hocalarım, kurs çalışanları; Yıllarca bankacılık yapmış, çeşitli kurumsal firmalarda iş yapmış, kurs almış biri olarak olarak, ciddiyetinizden ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. Devamını diler, saygılar sunarım. Teşekkürler.

99. Dönem Kursiyer Yorumları

TAHİR DÖVEN
Emlakçılık Kursu için taa Amasya’dan kalkıp her hafta sonu derslere girerek sıfır olan emlak bilgimi tam dolu haline getirdikleri için sonsuz teşekkür. İyi ki varsınız. Yaptığım onca masraf sizler için helal olsun.

H.C. GÖKHAN ALTAT
Emlakçılar Odası kursuna gitmeye karar vermişken tavsiye üzerine Altın Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı kursuna geldim. Ve iyi ki gelmişim. Gerek yaklaşım olarak, gerekse bu kadar kısa sürede verilen eğitim çok şaşırtıcı ve gayet güzel. Herkese tavsiye ederim.

100. Dönem Kursiyer Yorumları

RANA TURGUT
Açıkçası kaydı yaptırırken bu denli kaliteli bir hizmet ile karşılaşacağımı beklemiyordum. Sadece sertifika almak için bir aracı kurum diye bakmıştım. Ama yanılmışım. Son derece kaliteli bir hizmet ile karşılaştım. Emlakçılık mesleğini, kısıtlı bir sürede en iyi ve en etraflı bir şekilde öğrenmemiz için her şey düşünülmüş. Özellikle bilgilerin ve eğitmenlerin yaşamın içerisinden bilgiler, örnekler vermesini çok faydalı gördüm. Son derece özverili bir eğitim desteği, son derece güvenilir bir kurumla tanıştığım için çok mutluyum. Emekleriniz ve ilgileriniz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

EMRE YILMAZ
Bir mimar olarak aslında hiçbir şey bilmediğimi farkettim. Çok şey öğrendik teşekkür ederim herşey için.

101. Dönem Kursiyer Yorumları

AYTAÇ YENİLMEZ
Özellikle Batman’dan geliyorum. Ve internetten buldum Altın Emlak’ı. Burada olmaktan, eğitimlerin çok keyifli geçmesinden, bu ortamda bulunmaktan çok mutlu oldum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

MEHMET ÖZUYSAL
Ben İstanbul Avcılar’dan katılmaktayım. Emekliyim. “Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Kursu”na katıldığım için çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Kursta aldığım bilgiler sadece bilgi değil, hocalarımız yaşamış oldukları tecrübelerini de aktarıyorlar. Bu yüzden bu mesleği yaşayarak öğreneceğimiz tecrübeleri peşinen öğrenmiş oluyoruz. Her öğrendiğim bilgiden çok mutlu oldum. Alternatifsiz bir kurs olduğunu ve yeni bir meslek kazandığımı düşünüyorum.

102. Dönem Kursiyer Yorumları

İLKKAN NAYIR
Merhaba, Ben İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim. Bu kursa biraz okuduğum bölümle ilgili için, biraz da merakım olduğu için yazıldım. Kursu Altın Emlak bünyesinde okuduğum için mutluyum. Aldığım eğitim beni yeterince geliştirdi. Ayrıca öğretmenlerin derslerdeki pozitif enerjileri benim derslerdeki dikkatimi daha çok arttırdı. Kursun biraz daha uzun süreli olmasını isterdim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

103. Dönem Kursiyer Yorumları

DERYA ÇETİN
Ben emlak işiyle uğraştığım halde, bu sektörün içinde olduğum halde bilmediğim o kadar çok şey öğrendim ki ve öğrenmekle yetinmeyip, iş hayatımda da uygulamaya geçtim. Yardımlarınız ve bilgileriniz için teşekkür ederim.

104. Dönem Kursiyer Yorumları

TURGUT ÖZDEMİR
Altın nasıl incelikle işleniyorsa, siz de bizi altın gibi işlediniz. Sayenizde meslek sahibi olacağız.

ŞEYDANUR SAKINÇ
Sevgili Altın Emlak Ailesi, Daha önce de kayıt olmak üzere çokça düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim bir kurstu bu. 24 yaşında yeni bir mesleğe adım atmak üzere, üstelik kendime ait bir işe başlama umuduyla kursa başladığımda, kafamda çok soru vardı. Ama zamanla hepsi son buldu. Ve ben, buraya gelerek ne kadar doğru bir adım attığımı görüyorum. Bütün eğitmenlerimize teşekkürü borç bilirim. Üzerimizdeki emeğinizi, hakkınızı helal edin. Sayenizde muhasebeci olarak başladığım kurstan, meslektaş olarak ayrıldım. Teşekkürler.

85. Dönem Kursiyer Yorumları

SAMET ASLAN
15 yıldır Rusya’da ikamet ediyorum. Hayatımda dönüm noktası olan ve yeni bir sektöre girmeme vesile olan sayın değerli Altın Emlak kursunda bulunan değerli hocalarıma teşekkür ederim.

86. Dönem Kursiyer Yorumları

FIRAT ERSAN
Kursunuzda gerçekten emlak sektörüne bakış açım değişti. Teşekkürler.

GÖKSEL KAYA
Profesyonelce yapılan bir faaliyet. Görev alan herkese teşekkür ediyorum.

87. Dönem Kursiyer Yorumları

Ben bu sektörde 4 yıldır olmama rağmen baya eksiğim olduğunu farkettiğim Emlak Kursunda, bana bu bilgileri veren hocalarıma çok teşekkür ediyorum.
NÜKET KAZANBAŞ

88. Dönem Kursiyer Yorumları

YELİZ ÇİFLİKLİ
Emlak sektörüne ilk adımlarımı attığım bu Emlak Danışmanlığı kursunda anlatmış olduğunuz bilgilerle sektöre olan heyecanım hızla artmış bulunmaktadır. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.

89. Dönem Kursiyer Yorumları

ALPER ÖZDEN
İyi ki gelmişim yoksa bu kadar bilgiyi almak için yıllar geçebilirdi. Daha hızlı ve güzel bir kurs oldu. Çok memnunum. Herşeye ve herkese teşekkürler.

FATMA KODALAK
Bu mesleği yapmak istiyordum. Ancak “Eğitimsiz olmaz” diye düşündüm. Kurumunuzdan bu eğitimi aldığım için, sizleri tanıdığım için çok mutluyum. 29 sene sonra bana tekrar ders çalışma ve sınav heyecanını yaşattınız. Sizlere çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgi ve saygılarımla.

90. Dönem Kursiyer Yorumları

LEVENT TUNAN
Çok tereddütlü geldim. İnşaat teknikeri olmama rağmen bayağı boştum. Anlayacağınız boş geldim, kocaman bir DOLU çıktım. Altın Emlak’a en aşağıdan en yukarıya kadar sonsuz teşekkürler.

MAHMUT KULE
Bizler inandık başardık. Sizlerde inanın başarın. Not: Derslere katılmak kaydıyla.

91. Dönem Kursiyer Yorumları

MANSUR TURAN
Eğitmenlerin tamamı konusuna hakim, bilgi ve tecrübelerini pervasızca bizimle paylaşan, bilgisini aktarabilme yeteneği olan başta Sayın Nuri ÖZELMACIKLI olmak üzere tüm hocalarıma ve tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunarım.

92. Dönem Kursiyer Yorumları

MELTEM AKBULUT
Ailemin teşviki üzerine emlak kurslarını araştırırken oğlumun burada dershane kazanması ve onu getirip, götürürken gördüm Altın Emlak A.Ş.yi. Ve gelerek hemen kaydımı yaptırdım. İyi ki yaptırmışım ve iyi ki oğlum burada ki dershaneyi kazanmış ki bana yeni bir hayat kurmama vesile oldu.

94. Dönem Kursiyer Yorumları

M. VEYSİ KURUL
Adana’da bir yatırımcıya emlak konusunda danışmanlık yapacağım. Bu eğitimi almadan önce bu mesleği öğrenmek için yılların gerektiğine inanırdım. Tabi ki ağır bedeller ödeyerek öğrenirdim. Ama bu eğitim sayesinde yıllarca öğreneceğin bilgiyi bir ay içinde öğrendim. Çok çok teşekkür ederim.

84. Dönem – 56. Dönem76. Dönem Kursiyer Yorumları

BAHADIR CENGİZLER
Sayın Altın Emlak ailesi , ben 76 .dönem kursiyerlerinizden birisi olarak bu sıcak aile ortamını oluşturan bizlere verdiğiniz bilgiler ile emlak danışmanlığı hakkında bilgimize bilgi bilmediklerimize ise öğrenme imkanı bulduğumuz bu sıcak ortamda değerli hocalarımıza çok teşekkür eder başarılar dilerim.

İSMAİL DURAN
Altın Emlak ailesi olarak sizleri kutlamak istiyorum. Böylesine faydalı bir kurs düzenlediğiniz için bizlere işin en ince ayrıntılarına kadar vermiş olduğunuz değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

77. Dönem Kursiyer Yorumları

ŞAHİN URAS
Saygıdeğer meslektaşlarım ve çok değerli Altın Emlak çalışanları verdiğiniz eğitimler doğrultusunda bilgilerime bilgi kattım emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

78. Dönem Kursiyer Yorumları

GÜLHAN GAGİT
Yolumuz uzun hedefimiz sizler gibi olabilmek. Umarım yolumuz kısalır hedefimiz sizler gibi başarılı olur. Eğitimler çok güzeldi herkese çok teşekkür ederim.

LEYLA ÖZTÜRK
Hayatımın en güzel bir ayı için hepinize teşekkürü bir borç bilirim ama benden kurtulduğunuzu sanmayın. Her sıkıştığımda feci rahatsızlık vermeye devam edicem. Tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

BURHAN CANKURTARAN
Bu kursa geldikten sonra hayata bakış açım değişti çok iyi bir eğitim aldığıma inanıyorum. Bu kursta emeği geçen herkese teşekkür ederim.

ŞÜKRAN KELEŞ
Öncelikle bu kadar bilgileri bir ay boyunca çok güzel bir şekilde gülerek eğlenerek verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

RIZA YILDIRIM
İlk geldiğim gün emlak nedir bilmiyor ve emlakçılık sektörüne pek fazla güvenim yoktu.
Altın Emlak ın düzenlemiş olduğu bu kurs sayesinde emlakçılık sektörüne bakış açım tamamen değişti profesyonel bir anlayışla eğitim verdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim.

ÖZNUR GÜLMEZ
Emlak sektöründe vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Bu kurs alanında açılmış çok önemli bir kurs herkesin katılması gereken bir kurs. Eğitimler çok kaliteli herkese gelmeleri için tavsiyelerde bulunacağım herkese teşekkürler.

79. Dönem Kursiyer Yorumları

HÜLYA ÖDEN
Bu kursa gelmeden önce emlak konusunun bana göre olmadığını düşünmüşümdür. Emlak Danışmanlığı mesleğini bana sevdirdiniz. Umarım bundan sonra da bu alanda öğrendiklerimizle çok başarılı oluruz.

MURAT NARİN
İnanın mükemmel bir ortam. Hocalarımız şahane. Çok güzel arkadaşlıklar oldu. İnşallah herkes sektörde başarılı olur, hak ettiği yerlere gelir. Saygılarımla.

80. Dönem Kursiyer Yorumları

İLKER HAKKI KANTARCI
Sayın Öğretmenlerim, Yapmayı düşündüğüm gayrimenkul danışmanlık işinde ufkumu açıp, beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

81. Dönem Kursiyer Yorumları

ARİF AYLAHİ
Değerli mesleki bilgilerinizi bizlerle paylaşan sayın eğitmenlerin bizlere sundukları katkıdan dolayı müteşekkiriz. Başarılarınızın devamını dilerim.

82. Dönem Kursiyer Yorumları

SALİH YILDIZ
Piyasada emlak sektöründe emlakçılar için onca olumsuzlukların, sahtekarlıkların ve köşe dönmeciliğin prim gibi gösterildiği zamanda öncelikle ilkeli, prensipli, şeffaf ve dürüst insanları yetiştirmeye gayret gösteren bir kurum olmanız, ayrıca bilgi donanımlı işini bilen elemanlar yetiştirmek üzere kurmuş olduğunuz Altın Emlak taktire şayan bir görev ifa ettiği kanaatindeyim. Saygı ve sevgilerimle.

83. Dönem Kursiyer Yorumları

NESLİHAN ÇELEBİ
Altın Emlak kursu hem çok verimli, hem de çok keyifliydi. Bütün eğitmenlerine ve çalışanlarına teşekkürler.

84. Dönem Kursiyer Yorumları

DİDAR ŞENTÜRK
Benim için çok önemli bir belgeyi, benim için önem teşkil eden ciddi, iyi niyetli hocalardan ve kurumdan almak çok memnun edici. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

66. Dönem Kursiyer Yorumları

ALİ HAYDAR PALANCI
66. ıncı dönem kursiyeriniz olarak altın emlak yöneticisi ve çalışanlarının güler yüzlü davranışlarından duyduğum memnuniyeti belirtir ve başarılarınızın devamını dilerim.

TAMER ÇALIŞKAN
Merhaba özellikle bize sunduğunuz bu güzel hizmetiniz için sayın Nuri Özelmacıklı ve tüm altın amlak A.Ş çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.
Kursunuz gayet güzeldi. İnşallah daha sonraki günlerde görüşmek dileğimle.
Başarılarınızın devamını yürekten dilerim.
Yolunuz açık olsun.

NURRAN DURAN
Bütün bilgilendirici eğitim programınız için sonsuz teşekkürler. Dilerim uzun seneler topluma faydalı garipleri kandırmayan nice saglıklı emlakçılar yetiştirirsiniz
Degerli hocalarımıza saygılarla.

ESRA BAYARSLAN
Tesadüfen internette gezinirken hakkınızda bilgi alarak kursunuza başladım.
Kursu bitirdigim bugün edinmiş oldugum bilgilerle
Bu sektöre daha hazırlıklı olarak adım atmayı başarmış olacagız.
Değerli eğitmenlerinizin hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi saygılarımı sunuyorum.

67. Dönem Kursiyer Yorumları

SUNAY SÖNMEZ
Çok keyifli bir kurs süresiydi. Altın Emlak bünyesinde bize emeği geçen herkese teşekkür ederim.

GEMZE EKİBİ
SEÇKİN KAYA
AYDIN GÖRÜR
BARIŞ SÖNMEZ

Kursa ilk kayıt oldugumuz günden ve sınav olduğumuz tarihe kadar geçen zaman içerisinde çalışan personelin güler yüzü hem ders ortamında hemde sohbetleri ile güzel bir kurs dönemi geçirdik.

Bu güler yüzlü personelinizi gittigimiz yerlerde de anlatma gereği duyuyoruz.
Diğer arkadaşlarımıza da tavsiye edeceğimizden emin olabilirsiniz.

68. Dönem Kursiyer Yorumları

BEKİR ERKUŞ
Değerli altın emlak çalışanları ve Nuri hocam emlakçılığa attığımız bu adımda gösterdiğiniz yollar ve paylaştığınız bilgiler için teşekkürü bir borç bilirim. Altın emlak ve dahisi Nuri hocamın farklı yaklaşımları sürekli kulağımızda bulunacaktır.
Saygılarımla

YASEMİN DEDEAĞAÇ
Değerli altın emlak çalışanları ve özellikle Nuri beye çok teşekkür ederim. Bizlere bilgilerini aktardığı ve kurs gibi değil gerçekten sıkıcı bir ortam yaratılmadığı için ayrıca teşekkür ederim. Burda geçirdiğim 5 Hafta gerçekten çok keyifliydi ve hayatımada çok şey kattı. Tekrar sizlere görüşmek üzere.

EMİNE ŞANLI
Altın emlağa geldiğimden dolayı memnunum. Sizleri tanımaktan çok memnunum. Sizleri hiç bir zaman unutmayacağım. Her zaman görüşmek dileğimle. Saygılarımla

ALİ ARABACI
Altın Emlak kurumu sahipleri ve çalışanlarına gerekli yardımlarınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Ben kursunuza Eskişehirden katıldım. Altın emlak kurumunun Eskişehirde bir üssü olabilirsem ne mutlu bana, tüm devre arkadaşlarıma sağlıklı günler dilerim.

FÜSUN SAYMAN
Değerli altın emlak çalışanları. Nuri beye ve sizlere çok teşekkür ederim. Keyifli ve güzel günler oldu ilerki hayatımda inşallah sizler gibi iyi bir emlakçı ve emlak danışmanı olabilirim. Görüşmek üzere biz sizi unutmayacağız sizlerde bizleri unutmayınız.
Sevgilerimle.

69. Dönem Kursiyer Yorumları

NADİRE AVCI ÖZÇELİK
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Özellikle Nuri hocamız, derse geç kalarak bize ısmarladığı tatlılar için ayrıca teşekkür ederiz.

ALİ DEMİR
Gerçekten buradaki hocalarımız bize arkadaş gözüyle bakıp hayatın içinden yaşadığmız bir ticari işi bize yapmamızda hem fikir hem ticaret olarak yapmamızda yardımcı oldular. Emeği geçenlerin hepsine teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

70. Dönem Kursiyer Yorumları

AYFER MERİÇ
Bütün eğitmenlerime teker teker teşekkür ederim. Herşey çok iyidi. Umarım sizler kadar iyi bir emlak müşaviri oluruz. Tabiki zamanla saygılarımla.

SERHAN KAPUCU
Çok faydalı ve çok yararlı bir eğitim oldu ve gerekli ve faydalı bütün bilgileri aldım teşekkür ederim.

71. Dönem Kursiyer Yorumları

MEHMET ARSLAN
Altın emlak A.Ş.yi yıllar önceden beri tanıyordum ancak uygulanan programın içeriği ve eğitim uygulaması hakkında çok fazla bilgim yoktu ve sonunda bu kursa gelerek geçen süreç içerisinde gayrimenkul sektörünün çok farklı ve çok ilgi çekici olduğunu gördüm öğrendim. Tüm çalışan arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

EREN ALACALAR
Güzel arkadaşlıkların , hoş sohbetlerin , değerli bilgi paylaşımlarının yapıldığı ve önemli bilgilerin öğrenildiği bir eğitim süreci geçirdik. Kursun faydasını hem eğitimler de gördük hem de iş hayatında göreceğimize eminiz. Tüm hocalarıma katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

72. Dönem Kursiyer Yorumları

İSMAİL HAKAN KORKMAZ
Soğuk kış gecelerinde sıcak kahve ikramı ve güleryüzlü ders anlatımlarınızla içimizi ısıttınız. Bunun yanında cuma günleri tekrarın, yanında deneme testleriye haftayı pekiştirmemiz çok faydalı oldu tüm eğitmenlerimize teşekkürler.

73. Dönem Kursiyer Yorumları

ZEYNEP KAYA
10.12.2011 tarihi itibariyle Altın Emlak tan almış olduğum kurstan memnun ve donanımlı ayrılıyorum. Toplum içerisinde eminim ki almış olduğum eğitim sayesinde çok iyi hizmetler vereceğim . Burada eğitim veren tüm hocalarıma çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

74. Dönem Kursiyer Yorumları

BİRGÜL GEZLİ
06.02.2012 tarihi itibari ile saat 15.30 da girmiş olduğumuz sınavın sonuçlarını merak ederek ayrılıyorum.İstanbul un bir ucu olan Tuzladan gelip gidiyorduk çok zor şartlar da gelmek ilk başta sıkıcıydı ama dersleri ve ortamı gördükten sonra Tuzla dan gelmek bile bize çok kolay geldi çok iyi bilgiler edindik eğitim kalitenizden dolayı herkese teşekkür ederim.

BELMA GEZGİN
74.dönem kursiyeri olarak ben şahsım adına çok değerli Altın Emlak eğitmenlerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Sıcaklığınız ve cana yakınlığınızın yanında o çok değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için sizlere minnettarım sevgilerimi ve saygılarımı sunarım.

75. Dönem Kursiyer Yorumları

EVREN TOPAL
Emlak kursu bana bu işi doğru düzgün yapmak için tüm temel bilgileri hem uygulamalı hem de teorik olarak vermiş bulunuyor. Personelin sıcak yaklaşımı ve eğitime verdiği değer ve çabalar takdir edilir nitelikte. Sizlere başarılar diliyorum çok teşekkür ederim.

YASEMİN ABUL
Eğitimlerinizden memnun kaldığımı belirtir ileri seviyeleri olması halinde onlara da katılacağımı belirtmek isterim. Eğitimler de çok güzel bilgi edindiğimiz konuları öğrendik emeği geçen herkese teşekkür ederim.

KADİR DENİZ SAÇLI
İçtenlikle bize bilgilerini ve tecrübelerini sunan tüm hocalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

OĞUZHAN TÜRKOĞLU
Emlak sektörünün merdiven altı bir meslek olmadığına şahit olduğumuz bu eğitim sürecinde bize değerli bilgilerini aktaran hocalarıma çok teşekkür ederim.

DİDEM BİRLİK
Eğitim anlamında tam donanıma sahip ve saygın bir kurum ve kuruluş olan Altın Emlak ı bana olan katkılarından dolayı ve hocalarımıza verdikleri emekten ötürü çok teşekkür ederim.

DUYGU DOĞAN
Mimar olmama rağmen bana bilmem gerek bir çok şeyi sizler öğrettiniz emeği geçen tüm arkadaşlara , hocalarıma teşekkür ederim.

56. Dönem Kursiyer Yorumları

MUAMMER ÇAKAR
Burada olmak buradaki insanları tanımak her şeyden önce güzeldi.

FİLİZ TURGAY
Bu kursa gelmek bana farklı bir pencere açtı. Tanışmış olduğum arkadaşlarıma ve geçirdiğim zaman dilimi için Altın Emlak kurs yöneticilerine ve tüm kadrosuna teşekkür ediyorum. Bir gün bir yerde buluşmak üzere bol gayrimenkullü günler diliyorum.

57. Dönem Kursiyer Yorumları

ŞENGÜL IRMAK
Hayatıma olan katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler burada öğrendiğim bilgiler ve hocalarımızın bize kendi hayatlarından aktardıkları tecrübeleri bundan sonraki yaşamımda deprem çantası olarak beynimde taşıyacağım. Emekleriniz için çok teşekkürler.

ÖMER GEZGİN
Bugüne kadar katıldığım en verimli ve en öğretici kurslardan biriydi. Özellikle sayın Nuri Özelmacıklı beyin derslerinden aldığım keyfi ifade etmek isterim. Muhteşem bir hoca, süper bir ders anlatım ve sitili var. Altın Emlak AŞ’yi Türkiye’de önde gelen emlak şirketlerinden biri olarak görmekteyim. Bu yarışta çok yakında ilk 3 e gireceğine inanıyorum Türkiye genelinde çok teşekkür ederim.

FAHRİ BEYAZIT
Öncelikle Nuri hocam, hitabetine doyamadığım ve mesleğine aşık olan bir insan. Sizleri yakından görmek bu mesleğe beni daha fazla yakınlaştırmış. Burada öğrendiğimiz bilgilerle, inşallah bereketli ve hayırlı işler yapmak dileğiyle. Sizlere de daha nice başarılı çalışmalar diliyorum. Hocam Allah size uzun ömürler versin.

YAHYA DEMİRTAŞ
Bu kursa katıldıktan sonra çok şeylerin farkında olduğumu hissettim. Yararlı bir eğitim dönemi geçirdiğimin farkındayım. Bu kursa gelen herkes emlak sektörünün çok farklı ve çok profesyonel bir sektör olduğunu gözlemleyecektir. Tüm herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim.

ERTUĞRUL TAYLAN TÜRKAY
Bana bu kurs, mesleğim ile ilgili teorik bilgilerimin artmasını ve yeni çevre elde etmemi sağladı. Biz öğrencilere böyle imkan sağlayan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

YASİN TUGAY ALTUNER
Bu kısacık zaman içerisinde, bizlere öğrettiğiniz donanımlı bilgi ve tecrübeler, önemli örneklemeler, ufkumuzu genişletti. Bu sıcak aile ortamında gerçekleşen yaşamış olduğum bu kursta emeği geçen herkese teşekkür eder başarılar dilerim.

58. Dönem Kursiyer Yorumları

KÜBRA KARAKAŞ
Benim için oldukça verimli bir kurs oldu. Bu sektörde ilk adımı atarken sizlerle tanışmam ve burada edindiğim bilgiler , doğru bir karar verdimi gösteriyor, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

GÜLŞAH EREN
Verimli bir kurs dönemiydi, gerekli bilgiler gerektiği kadar ve usulünde anlatıldı, yerinde kullanmak kazanca çevirebilmek dileğiyle Teşekkür ederim

AVNİ ÖZERMAN
Yaptığım meslek ama öğrendiklerim bildiklerimden daha önemli saygılar

HAVVA ERDALOĞLU
Tüm Ekibi tanıdığım için çok mutluyum gerek bize verdiği değerli bilgiler gerekse davranışlar gayet güzeldi. Sizlerden öğrendiğim bu değerli bilgiler için tüm hocalarıma sonsuz teşekkürleri bir borç bilirim. Ayrıca Mehmet Kahraman bey’e bizlere gösterdiği iyi niyet ve memnuniyetinden dolayı sonsuz Teşekkürler.

59. Dönem Kursiyer Yorumları

EMİNE İSKENDER
Emlak kursuna başlarken bu işi yapabilir miyim ki diye düşünüp duruyordum. Ancak kurs sonunda düşüncelerimde önemli derecede değişiklikler gerçekleşti ve sonunda bende bu işi yapabilirim dedim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

GAMZE AKUN
Bu kursa gelerek çok doğru bir karar verdiğimin farkına vardım. Umarım herkes emlak ve danışmanlık kursuna katılarak bu sektörde bilinçsiz emlakçı imajını yener. Mesleğe yakışır bir hale gelirler. Katkılarından dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederim.

60. Dönem Kursiyer Yorumları

YAŞAR ÖRNEK
Altın Emlak kursuna gelmeden önce emlak ile ilgili bir kısım bilgilere sahiptim. Ama kursa geldikten sonra bildiklerimin yanlış olduğunu öğrendim. Bana doğru bilgileri öğreten değerli hocalarıma ve kurs çalışanlarına verdikleri emeklerden ötürü çok teşekkür ederim.

61. Dönem Kursiyer Yorumları

MEHMET ŞAHİN AKTAŞ
Bu kurs sayesinde tesadüf eseri, küs olduğum abimle barışmış olduk. Yani bu kurs hayırlı bir işe de vesile oldu. Böyle tanınmış bir firmadan profesyonel öğreticilerden kurs aldığım için çok memnunum emeği geçen herkese teşekkür ederim.

62. Dönem Kursiyer Yorumları

BAYRAM ASLAN
Böyle bir kursun olması ve kursta bulunmaktan dolayı çok mutluyum.Emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum.

VEYSİ HALUK KAVAK
Öncelikle bu kursa katılmaktan ötürü müteşekkirim. Sizlerle beraber olmak çok güzeldi , gerek verilen eğitim gerekse tarafımıza gösterilen ilgi çok iyiydi. İlerleyen dönemlerde inşallah görüşme fırsatı buluruz sizlerle bu güzel anları bizlere yaşattığınız için teşekkür ederiz.

63. Dönem Kursiyer Yorumları

İSMAİL ÖZATİK
Böyle bir geniş kitleye sahip bilgi , teknik açıdan insanlara doğru ,sağlıklı bilgilendirme eğitiminde katkılarınız ölçülmeyecek derece de verimliydi.Başarılarınızın devamını diler teşekkür ederim.

NERMİN YILDIZ
Altın emlak a.ş.bünyesinde açmış olduğunuz bu eğitim kurumunun hepimizin hayatında yeni ve güzel kapılar açacağına inancımız sonsuzdur.

Bu kurs bizlere bu mesleği dürüstlük , şeffaflık içerisinde yapabilmeyi gösterdi değerli hocalarımızın tecrübeleri buna en güzel örnektir.

Sizlerinde hizmet kalitenizin artarak devam etmesini temenni eder verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

SİNEM EKİZ
Gayrimenkul danışmanlığının bir meslek olarak kursiyerlerinize her derste alanında uzman kadro görevlileriyle eğitim hizmeti sağladığınız için öncelikle herkese teşekkür ederim.

Bizler altın emlak kursu imzalı geleceğin emlak müşavirleriyiz kurumunuza hayırlı bol kazançlar diliyoruz.

SELMA ÖNERBAY
Bize kazandırmış olduğunuz bu meslek eğitimi için sizlere çok teşekkür ederiz.dilerim sizin sayenizde büyük başarılara ve kazançlara adım atarız ilginize çok teşekkür ederim.

64. Dönem Kursiyer Yorumları

HALİL TOSUN
Bilerek yapmak ile bilmeden yapmak arasındaki farkı farkettirmek özellikle Nuri bey ve diğer eğitime katılan hocalarımızın tecrübelerinden istifade etmek ayrıcalığını yaşamış olmak çok güzeldi. Bu kursta eğitim alan tüm arkadaşlarım umarım bu alanda başarılı olurlar eğitimde emeği geçen herkese teşekkürler.

65. Dönem Kursiyer Yorumları

ZEYNEP AKYÜZ
Altın emlak ailesine düzenlemiş olduğu bu kurstan ötürü çok teşekkür ederim.

FATMA İMRAK
Kursunuza çok teşekkür ederim. Bana çok şey kattığına inanıyorum. İyiki sizin gibi kaliteli kurslar var.

Emlak Kursu


Gayrimenkul sektörünün gelişmesinde eğitimli insan gücünün önemine inanan Altın Emlak, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nden aldığı izinle 2004 yılından beri eğitimlerine devam etmektedir. Eğitimlerimiz birçok kurum ve kuruluş tarafından desteklenmekte olup, mezunlarının sektöre sağladığı değerler takdir edilmektedir.