SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Emlak Kursu programına kimler katılabilir?

Emlak Kursu programına, sektörü ve müşteri yapısını yakından tanıyan, kusursuz hizmet sunmaya odaklanmış profesyoneller ve bu alanda kariyer yapmak isteyen en az ortaokul mezunu tüm girişimciler katılabilir.

Kurs ve eğitimleriniz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı mıdır?

Evet, kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup alanında açılmış ilk emlak kurstur. Kursumuzda sadece emlak sektörü ile ilgili eğitimler verilmektedir.

Kursa devam zorunluluğu var mı?

Evet, kursumuza yüzde yetmiş devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Kurs sınavı nasıl ve nerede ve ne zaman yapılmaktadır?

Emlak Kursu sınavı test olup kurs merkezimizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmaktadır. Sınavlar her dönem sonunda yapılır.

Emlak Kursu sınavında başarılı olamaz veya sınava katılmazsam ne olur?

Kurs sınavından başarısız olduğunuz takdirde veya katılamadığınız takdirde 1 kere daha ücretsiz giriş hakkınız bulunmaktadır.

Emlak kursu ücreti ne kadardır?

Emlak Kursu kurs ücretimiz, KDV dahil sadece 600 TL olup sınav ücreti ve sertifika için ek bir ücret alınmamaktadır. Ayrıca “Emlakçının El Kitabı” yayınımız kursiyerlerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

Emlak Kursu ücretini kredi kartı İle ödeyebilir miyiz?

Evet, Emlak Kursu eğitim ödemelerinizi kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Kursu bitirdikten sonra belgelerimizi ne kadar sonra alabiliyoruz?

Belgelerinizi yaklaşık 2 hafta içinde alabilirsiniz.

Emlak Kursu dersleri takip edebileceğimiz yayınız var mı?

Emlakçının El Kitabı adındaki yayınımız kurs müfredatına göre hazırlanmış kaynak bir eserdir. Ders takiplerini bu kitap ile yapabilirsiniz. Kitabı kurs merkezimizden kursiyerlerimize özel indirimle temin edebilirsiniz.

Emlak Kursu’na ulaşım İmkanları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Kursumuz hem Şirinevler’de hem de Pendik’te faaliyet göstermektedir. Şirinevler’deki eğitim merkezimiz, E-5 üstünde, Şirinevler meydanındadır. Eğitim merkezlerimize metrobüs, metro ve otobüs ile çok rahat ulaşabilirsiniz. Metro ve metrobüs ile Ataköy – Şirinevler durağına yürüme mesafesindedir. TEB Şirinevler şubesinin olduğu binanın 6. katında yer almaktadır.