Eğitmen Kadromuz

Nuri ÖZELMACIKLI


1952 yılında Burdur’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Antalya’da yaptı. 1976 yılında Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Fakültesi’ni bitirdi. 50 yıla yaklaşan aktif ticaret ve idarecilik deneyimi bulunmaktadır. Hayatta kazandığı tecrübeleri başkalarına aktarmak en büyük zevkidir.

1998 yılında ALTIN EMLAK AŞ’yi kuran Nuri Özelmacıklı, 2004 yılında EMLAKÇILIK OKULU’nu kurdu. 2004 -2008 arasında İstanbul Ticaret Odası’nda EMLAK MÜŞAVİRLERİ komite üyeliği yaptı. Üniversitelerin Emlak ve Emlak Yönetimi bölümlerinde Emlak Pazarlama ve Emlak Komisyonculuğu eğitimleri verdi. “Emlakçının El Kitabı” 3. baskısı ile sektördeki ilk ve tek yayın olarak binlerce okurla buluştu.

“Emlakçılık Terimleri Sözlüğü” kitabı da 2012 yılında okurları ile buluştu. Sektörün öncüsü olarak Emlak Müşavirleri Federasyonu’nda ve Avrasya Gayrimenkul Danışmanları Derneği’nde başkanlık yaptı. Emlakçılık yasasının çıkması hayattaki en büyük arzusudur.


Mustafa Hakan ÖZELMACIKLI


1981 yılında Burdur’da doğdu. Özel Marmara Lisesi’ndeki eğitim hayatını Sakarya Üniversitesi’nde devam ettirerek Bilgisayar Mühendisi oldu. Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü’nde İşletme Yöneticiliği programı ile tamamladı.

Tezini Türkiye’de Gayrimenkul Değerlemesi (Real Estate Valuation in Turkey) başlığında tamamlayan Özelmacıklı, bu süreçten sonra çeşitli değerleme firmalarında görevler aldı.

Özel kurum ve şahıslara fizibilite ve değerleme çalışmalarının yanı sıra mahkemelerde bilirkişilik görevleri yapan Özelmacıklı, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak, Emlak Pazarlama, Emlak Geliştirme, Arsa ve Yapı Kooperatifçiliği ve Bina Yönetimi dersleri vermektedir.


Mehmet KAHRAMAN


1953 yılında Mardin’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Mardin’de bitiren Kahraman, yüksek öğrenimimi Adana’da İktisadi ve Ticari İlimler Akedemisi’nde tamamladı.

Adana’da üretim fabrikalarında yönetici olarak çalıştı. 2001 yılında İstanbul’da yöneticilik görevlerinde bulundu. 2009 yılında Özel Altın Gayrimenkul Emlak ve Danışmanlık Kursu’nu bitiren Kahraman, 2010 yılından itibaren çeşitli kurumlarda emlak sektöründe eğitimler verdi.

Kendisi halen Özel Altın Gayrimenkul Emlak ve Danışmanlık Kursu’nda eğitim vermektedir.